Firma NeoLaser oferuje profesjonalne usługi z zakresu laserowego cięcia blach w Warszawie. Oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw. W naszym cenniku znajdą Państwo ofertę dotyczącą nie tylko cięcia stali czarnych i kwasowych, ale także tworzyw sztucznych, jak PETG, PMMA (pleksa), PS (hips). Wszechstronny katalog usług i nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że nasi Klienci darzą nas zaufaniem.

 

       Wycinanie laserowe jest jednym z najbardziej skutecznych i precyzyjnych metod formowania finalnych kształtów produktu. Na korzyść tej formy wycinania w stali nierdzewnej przemawia jego bezstratność. Warto zatem skorzystać z usług laserowego cięcia blach z uwagi na niezawodność i szybkość tego procesu.

 

        Jeśli są Państwo zainteresowani cięciem stali nierdzewnej w Warszawie zapraszamy do kontaktu. Nasze usługi realizowane są w sposób szybki i terminowy. Zapewniamy zadowolenie i wsparcie podczas całego procesu przygotowania projektu.

     Firma NeoLaser dysponuje maszynami laserowymi Fiber do cięcia metali w formacie aż do 3000 mm x 1500 mm. Automatyzacja procesu zapewnia najwyższą jakość produktu. My natomiast zapewniamy szybkość realizacji tego procesu.

 

     Ceny naszych usług uzależnione są od kilku czynników. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę rysunek i czas pracy maszyny przy zadanych parametrach pracy. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa projekt, co zapewni prawidłowość rysunku — bardzo ważną dla urządzenia. Kosztorys przygotujemy dla Państwa najszybciej jak to możliwe.

 

     Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników, dlatego gwarantujemy Państwu zadowolenie z naszych usług i pomoc w razie jakichkolwiek niejasności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty laserowego cięcia blach oraz tworzyw sztucznych firmy z Warszawy i z Mazowsza.

 

     Palimy praktycznie wszystkie rodzaje blach, wycinamy precyzyjnie wszystkie kształty ze stali czarnych oraz kwasoodpornych, z blach oraz kształtowników.

Technologia cięcia laserem

Dlaczego warto zlecić nam cięcie stali? 

       Technologia polegająca na laserowym cięciu stali niesie za sobą wiele korzyści. Ten nowoczesny sposób obróbki produktu zrewolucjonizował tę branżę, usprawnił ją i zoptymalizował procesy produkcji. W porównaniu do tradycyjnych metod wycinania stali, laser powoduje mniejsze straty materiału. Ponadto, dzięki temu zwiększono wydajność tego procesu. Możliwe jest wycięcie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów w jak najkrótszym czasie.

 

       Zaletą wynikającą z komputeryzacji procesu jest dokładność i powtarzalność cięć. Precyzja cięcia pozwala rozwijać się kreatywnie w projektowaniu najprostszych elementów. Cięcie laserem pozwala na otrzymanie niezwykle równych i gładkich kształtów. Z tego powodu nie ma konieczności dokonywania dodatkowej obróbki. Zmniejsza to znacznie straty i skraca czas produkcji.

 

      Laserowe wycinanie w stali nierdzewnej w naszym zakładzie jest dedykowane wielu branżom. Wszystko to z uwagi na uniwersalny charakter tej metody oraz nasze bogate doświadczeni. Materiał poddany obróbce cieplnej nie odznacza się po usłudze żadnymi odkształceniami. Nie są widoczne zmiany strukturalne materiału. Laser jest zatem w pełni bezpieczny dla tworzyw, które znajdują się w naszej ofercie.

Korzyści laserowego cięcia blach

PAKOWANIE I KONFEKCJONOWANIE

Wyprodukowany towar możemy zapakować na palety, konfekcjonować lub przygotować do wysyłki kurierem. Możemy również dostarczyć towar własnym transportem.

Przygotowanie pliku wykonawczego

Na podstawie dostarczonego piku (eps, pdf, cdr, dwg, dfx) lub rysunku technicznego przygotowujemy plik wykonawczy do konkretnej maszyny. Koszt wykonania takiego pliku jest uzależniony od stopnia skomplikowania pracy i wynosi od 50 zł - do 500 zł netto. Plik wykonawczy robiony jest jednorazowo i można go wykorzystywać wielokrotnie do kolejnych produkcji.

Minimalne zlecenie

Przy zleceniach poniżej określonej ilości metrów bieżących lub czasu pracy cena usługi wynosi 250 zł netto (minimalka)

Podane poniżej ceny są cenami przykładowymi, obliczonymi na podstawie wycinania prostych kształtów w produkcyjnych ilościach i nie stanowią ofert handlowej. Podstawą do wyceny zlecenia jest czas pracy maszyny przy zadanych parametrach pracy. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie na podstawie dostarczonego rysunku.

CENNIK USŁUG CIĘCIA

WYCINANIE LASEREM

cięcie stali nierdzewnej warszawa

O NAS

Firma NEOLASER wykonuje usługi cięcia laserem tworzyw sztucznych takich jak PETG, PMMA (pleksa), PS (hips) oraz blach stalowych węglowych i nierdzewnych, aluminium, metali nieżelaznych na terenie Warszawy, Legionowa i okolic. Naszym atutem są szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

MENU

ADRES

ul. Narutowicza 30 B

05-120 Legionowo

tel. +48 605 90 66 31

tel. +48 508 07 60 40

biuro@neolaser.pl

KONTAKT

E-mail
Wiadomość
Plik
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.